Gencja marketingowa Poznań

Serwisy społecznościowe perfekcyjnymi platformami do marketingu
Coraz większa ilość marketerów zauważa ogromne możliwości działania reklamy na portalach społecznościowych. Już w tym momencie, większa część firm, uznanych marek, podaje własnym konsumentom kontakt na jedna z platform społecznościowych. Portale te, jako miejsce spotkań nieograniczonej liczby wielbicieli Internetu, są także miejscem do dyskusji, wymiany poglądów, oceny towarów. Internauci tworzą swoiste kluby zrzeszające wielbicieli, fanów określonych artykułów, usług, działań – przetestuj Prowadzenie fanpage. Takich fanpage’y jest najwięce. Dla celów marketingowych, im znacznie większy fanpage, tym lepsze dotarcie z reklamą. Kilka polskich profili pozyskało dotychczas od kilkudziesięciu tysięcy do kilkuset tysięcy hołdowników, co pokazuje jak duży jest to potencjał reklamowy. Taka ilość wielbicieli, hobbystów danego profilu, jest już reklamą samą w sobie. Właściwe produkty będą zrzeszały obszerną ilość wielbicieli, jest to nieuniknione. Wielbiciele odszukali swoje miejsce do wymiany opinii, wrażeń, do dyskusji – tak ściśle mówiąc, to oni mają w tej chwili potencjał do dalszego kreowania wizerunku danego profilu.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

Kategorie

Publikacje:

  • Masz ogród? Szukasz ciekawej trawy któa będzie wiecznie zielona. U nas kupisz skrzyp zimowy Robustum. Roślina jest mrozoodporna i swoim wyglądem przypomina bambusa.
  • spuszczel
  • Serwis chłodniczy z Lubonia koło Poznania oferuje miedzy innymi montaż i serwis klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych. U nas kupisz urządzenia klimatyzacyjne . Miasto Poznań.
  • Oferujemy napędy do bram oraz bramy automatyczne, piloty, radioodbiorniki, centrale sterujące. Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu.
  • nortrans warszawa przeprowadzki